O firmie

Elektronika i automatyka przemysłowa

Firma Bs service oferuje usługi w zakresie elektrotechniki i automatyki przemysłowej.

Nasze działania obejmują zarówno naprawę obrabiarek i urządzeń przemysłowych, jak również instalacji automatyki oraz elektryki.

Swoje doświadczenie zdobywaliśmy w dużych firmach produkcyjnych na terenie pomorza. Pozwoliło to zapoznać się w szerokim zakresie z maszynami różnych producentów – zarówno z nowymi obrabiarkami numerycznymi, jak i konwencjonalnymi wyprodukowanymi w latach 70/80.

Zapewniamy poprawną pracę maszyn, nie tylko dokonując napraw doraźnych, ale także zapobiegamy im, wykonując kompleksowe przeglądy układów sterowania i elektrycznych. Tworzymy kopie zapasowe, które w razie poważnych awarii pozwalają na szybki powrót maszyny do pełnej użyteczności.

Posiadamy doświadczenie w naprawach wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych, w tym zasilaczy, falowników czy komputerów. W ramach usług świadczymy także modernizację, projektowanie oraz uruchamianie układów sterowania PLC oraz instalacji elektrycznych. Kompleksowo projektujemy i montujemy szafy sterownicze.

Elektronika oraz automatyka jest nie tylko naszym zawodem, ale również pasją. Wiedzę zdobywaliśmy na wszelkiego rodzaju układach i urządzeniach elektronicznych oraz podczas studiów na Politechnice Gdańskiej, której jesteśmy absolwentami.